Aktuality


bře 27

Soustředění - kulturní program

Datum konání: 18. 3. 2022 - 23. 4. 2022

Video - kulturní program


bře 22

Rozhovor s hráčem - Michal Večeřa

Datum konání: 20. 3. 2022 - 13. 5. 2022

Odkaz na rozhovor:

Rozhovor s hráčem - Michal Večeřa


bře 07

3 otázky pro kapitána "A" mužstva Miru Dostála

Datum konání: 7. 3. 2022 - 31. 3. 2022

????⚽️ 3 otázky pro kapitána "A" týmu Miru Dostála ????
1. Jak hodnotíš přípravný zápas proti Haňovicím?
Dnešní zápas hodnotím negativně z pohledu konečného výsledku. Hned v první půli jsme si dali prakticky 2 vlastní góly. Potom jsme i my gólově proměnili soupeřovy chyby. V druhé půli naskočili čerství kluci, aby oživili hru. Povedlo se nám si vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Zato soupeř byl opět efektivnější v koncovce. Celkově jsme byli v tomto zápase takzvaně všude o krok později. Musíme to hodit za hlavu, připravit se na generálku se Štarnovem, ale hlavně na první jarní kolo s Novou Hradečnou.
 
2. Jak zatím hodnotíš přípravu celkově?
Naše příprava začala hned po posledním zápase podzimu v Horce, což díky chybějící kondici mužstva bylo velmi dobré rozhodnutí trenéra. V zimním období jsou v tréninkové jednotky pestré a především v 80% pracujeme z míčem. Kluci na každém tréninku všichni makají, mají zájem se zlepšovat a zato je musím pochválit. V příštím týdnu nás čeká vrchol zimní přípravy, 4 dny v kopcích pod Pradědem, takže pevně věřím, že ta nabytá síla přinese na jaře body do tabulky.
 
3. Jaká je nálada v kabině?
Nálada v kabině je dnes po zápase samozřejmě smutná. Jedeme ale dál. V kabině to žije různými vtípky, přezdívkami a hecovačkami. Pár narozeninových oslavenců si užilo blahopřání na trenálu. Za mě zdravý přístup od všech.
????????

úno 12

Fotbalový turnaj 26.2.2022

Datum konání: 26. 2. 2022

Turnaj týmů A i B mužstva Příkaz.

Hraje se 4 + 1.

Hrací doba 15 minut.

Sestavení týmů předem nahlásit.

Začátek v 10 hodin, sraz hráčů 9:45.

Občerstvení zajištěno.


úno 06

Zimní příprava očima trenéra A mužstva

Datum konání: 6. 2. 2022

Zimní příprava
Hráče čeká náročná zimní příprava. Na jaře chtějí Přikazy hrát útočný, nátlakový fotbal. Zimní přípravný kondiční blok jsme již začali již v listopadu a ukončili jsme tréninkové jednotky v půlce prosince. V pátek 14.1.2022  začalo fotbalistům Příkaz nejméně oblíbené období, a to zimní příprava. Je třeba tým připravit po kondiční stránce, aby jsme byli schopní na jaře hrát aktivní a náročný fotbal, kterým budou nepříjemní pro soupeře.
Zaměříme se na komplexní zlepšení fyzické kondice, veškerý tréninkový program bude v areálu stadiónu a to využíváním umělky, kde máme dostatečný servis. V přípravném období absolvujeme soustředění v Jeseníkách. Čekají nás těžké terény, kvalitní hala, posilovna a úplný wellness program.
V přípravném období nás čekají 4 přátelská utkání. V tréninkových jednotkách v zimní přípravě bude vše probíhat na místní umělce, kde nastavíme program 70% nabírání kondice v práci s míčem, hráči se zcela vyhnou dlouhým běhům mimo areál. Snažíme se hráče oživit a vnést do tréninkového procesu prvky, které nám k tomu dopomůžou, tedy krátké úseky, reakční prvky a plyometrické cvičení.
Má vize je hrát aktivní nátlakový fotbal. Když jsem mužstvo přebral v půlce podzimu, nebylo to reálné. Šlo o to tým rychle oživit a zvládnout závěr podzimu. V utkáních jsme doplatili na slabou fyzickou kondici, kdy jsme na konci ztráceli dobře rozehrané utkání a inkasovali. Nicméně víme na čem pracovat, v druhé polovině zimní přípravy nás čekají herní taktické činnosti (zakládání hry, nácvik postupného útoku, přechodová fáze, přenášení hry, zlepšování herní činnosti jednotlivce, standardní situace, řešení zakončení, odebrání míče).
Hráči přistoupili k tréninkovým jednotkám s chuti a odhodláním zvládnout těžké fotbalové jaro o udrženi v soutěži. Všichni věříme, že to zvládneme.
Musím pochválit hráče za tréninkovou účast a nasazení, zvlášť mladé odchovance, které jsme již posunuli do prvního týmu a ukazuji se v dobrém světle, za mě budou určitě přínosem a budou atakovat základní sestavu. Utvořila se dobrá parta a atmosféra je pozitivní. Věřím, že jaro kluci zvládnou a budeme bavit diváky dobrou útočnou hrou.
Trenér Rücker Pavel

srp 31

Vinobraní 2020

Datum konání: 19. 9. 2020

Výstřižek  - Vinobraní 2020.JPG


lis 07

DERBY Náklo - Příkazy (informace)

Datum konání: 9. 11. 2019

Informace pro fanoušky, kteří se chystají na DERBY Náklo - Příkazy: sraz příkazských fanoušků je v sobotu 9.11.2019 v 13:20 u PEKÁRNY, poté společný odchod do Nákla. S sebou (stejně jako vloni): buben a jiné "hudební nástroje", deštníky, dobrou náladu, slivovici a chuť fandit ⚽️


čec 31

Nábor fotbalových rozhodčích

Datum konání: 31. 8. 2019

nábor rozhodčích.png


kvě 22

Turnaj v malé kopané - Memoriál Mojmíra Kučerky

Datum konání: 29. 6. 2019

I letos pořádáme na konci června TURNAJ V MALÉ KOPANÉ. Přikládáme podrobnější informace pro ty, kteří by chtěli přihlásit svůj tým.Výstřižek - MK.PNG


zář 02

Změna termínu utkání Dorost P/N

Datum konání: 4. 9. 2018

Zápas dorostu, který se měl odehrát v neděli 2.9.2018, je přeložen na úterý 4.9.2018, od 17:30, hřiště Náklo!!!