Hodnocení utkání Příkazy "A" - Chválkovice "B"

30.10.2022
Datum ukončení:
6.11.2022

Hodnocení utkání Áčko – Chválkovice „B“:

Sobota, pravé poledne, Halloweenský čas, trávníkář připravil hřiště na jedničku a patří mu za to dík. 3. utkáni do konce sezóny, 9 bodů ve hře, kabina dostává taktické pokyny, je cítit bojovná atmosféra, hráči si nepřipouštějí jiný výsledek, než za 3 body. Za zvuku zvonů kapličky rozhodčí zahajuje utkání, ihned nasedáme do sedla vítězného týmu a nabíráme obrátky, gól!! Hned zkraje zápasu, přichází uklidnění do našich řad, zápas má obrátky, souboje na 100%, dobrá zpráva je, ač soupeř nestíhá, chce hrát s námi fotbal a to 90 minut. Skóre se navyšuje, máme rychlé kontry do otevřené obrany poté, co máme vzorové odebrání míče ve středním pásmu, dnes funguje produktivita, góly konečně dávají hráči, co gól dali naposled ...nikdo si nepamatuje, jak je to dávno, v poločase se v kabině moc nezdržujeme, pár upozornění, pár pokynů na odstranění chyb a jdeme na druhou půli. I když vedeme o parník, hráči chtějí hrát, bojovat a přidávat branky. Na týmu jasně vidíte posun všemi směry, pracovitost, ochota podstupovat souboje, kvalita, bojovnost, automatismy, produktivita, to vše má jinou podobu, jinou tvář. Týmy, co přijíždějí do Příkaz, už mají na prvních kostkách vítr, co je čeká. Mluví se o týmu, který za dlouhý čas potřeboval projít změnou, změnil se charakter, přístup, pracovitost. Dnes sklízíme malinko radost z naší práce. Všem hráčům dnes poklona za přístup, nasazení a kvalitu. Jak utkání dopadlo? Rotovali jsme celý zápas sestavou a výsledek 9:0, není to moc?? NE, není, jedeme na Šumvald, o motivaci nemám obavy, jedeme pro 3 body. Budeme bojovat všichni dál. Béčku dnes obrovská pochvala, taktéž za 3 body. Jedeme dál Sokol!!!! Tréňa