13.9.2022
Datum ukončení:
19.9.2022
Hodnocení utkání Áčko - Blatec:

Nezvyklý čas domácího utkání, a to v neděli, přijel težký soupeř, který se poslední sezóny umístil v oblasti postupu,Blatec, na který jsme se připravovali. Změnili jsme rozestavení a s podporou našich fans jsme v kabině stanovili jasný cíl 3 body. Takto nabuzení inkasujeme v první minutě, facka zleva zprava, měli jsme před sebou 89 minut a víra ve vítězství nezmizela. Chyby jsme dělali, ty patří k fotbalu, naše kombinace nabíraly na kvalitě a intenzitě, zaslouženě vyrovnáváme, opět naše parketa, nacvičené útočné akce trápí soupeře. Blatec měl jednuduchou taktiku, a to minimum přihrávek, hodně soubojů a nákop na 2 útočníky. Tato jednoduchá taktika byla učinná, hlavně jeden z útočníků nepřipomínal fotbalistu, ale wrestlingového zapásníka. První půlku nám tyto souboje dělaly obrovské problémy, navíc se nám v zápase objevil takový nešvar = hosté začali padat jak hrušky a "penalta" volali na rozhodčiho takto až do konce utkání. Hostující lavička málem explodovala nesouhlasem, vulgární slova na rozhodčiho neměla konce. Konečně rozhodčí, který ustál tlak. Poločas - v kabině si ukazujeme, v čem se musíme zlepšit, kde děláme chyby a jak soupeř zvolil taktiku. V druhé půli potřebujeme zvýšit obrátky a být produktivní, získáváme územní převahu, fyzicky se utkání přelévá na naši stranu, tvrdá práce se konečně projevuje, soupeř brání a dál hraje na brejky. Převaha se stupňuje a soupeř jde po Krpálkově chvatu do 10! Někdy je to výhoda, někdy to svazuje, soupeř se semkne a vytvoří obranný val, který se těžko překonává, střídání vyšlo krásná branka a Kawasaki odčinil Bohuňovice, ted už máme spoustu pološancí a Dinner, který byl oprávněně v pátek v Újezdu vyznamenán na benefičním utkání, střílí rozhodující branku na 3:1. Druhé vítězství v řadě má velkou váhu, pochvala za práci, trpělivost, nasazení s cílem bojovat a vyhrát, tak se má chovat tým a parta. A aby toho nebylo málo, náš "B" tým taky vyhrává. Radost za 6 bodů. Jeden klub, jeden tým!