28.8.2022
Datum ukončení:
4.9.2022

Hodnocení utkání Áčko - Pňovice.

V utkáni, kde dorazil první v tabulce, opět jsem pozměnil sestavu, více bojovníků, kteří se neboji jit do souboje, do skluzu a opět nastoupili věkově mladši, plus jsem se snažil nasadit rychlostní typy. Utkání jsme začali ve svižném tempu, byli jsme aktivní, bojovali jsme a ziskali jsme územní převahu. Krásný gól po předem nacvičené akci, hra se vyrovnala (rozhodčí zápas neovlivnil, ale začínám mít v jejich řadách oblíbence, kouskoval hru, hrál si na sudího s respektem, ten nezískal, ikdyby tam ještě pískal benjamínky po nás, karty rozdával jak v Casínu). Soupeř měl určité pasáže navrch a dal gól po nepozornosti obrany, jdeme do kabin za stavu 1:1, bojovat o každy metr, získat pásmo hned v úvodu druhé půle, tak  zněl úkol. Resume: druhý poločas jsme byli aktivní, lepší, hrálo se téměř na jednu branku, ale góly nikde, šance 100%, ale nejsme schopni zvrátit produktivitou výsledek na svou stranu. Ovšem jak už to ve fotbale bývá,  brejk= jedna chyba a prohráváme, staré otřepané "nedáš, dostaneš", burcujeme tým, znovu soupeře uzavíráme, máme převahu, ale nic zasloužené vyrovnání nepřineslo. Nazval bych to čekání na Dinnera, gólostroj se zastavil a neumíme jej nahradit, těžko se střídá, těžko se zasahuje do utkání, když soupeře mačkáte a čekáte na vyústění tlaku. Hodnoceni? Promiňte za ten výraz, ale hráči dnes žrali trávu, musim smeknout za výkon, nasazení, i kvalita se dostavila, je třeba vypsat konkurz na střelce, výkon dobrý,  jen opět bez bodů, je třeba tuto šňůru zastavit a pokud budeme předvádět tyto výkony, vše přijde.Treňa