2.4.2022
Datum ukončení:
1.5.2022

Hodnocení mistrovského utkání:

Na venkovní utkání jsme odjížděli bez 4hráčů, což jsme museli vyřešit stoperskou dvojicí a na levém beku dostal šanci mladý hráč A.Gaja, jenom tato utkání posunou mladé hráče dál.

1.minuta nacvičený roh a vedli jsme jedna nula, očekával jsem že tým najde klid a agresivně si vynutí herní převahu. Po rychlém gólu jsme ještě měli útočné náznaky, poté domácí tým(fyzicky silný tým, vysocí hrači) nám začal dělat problémy a převzal iniciativu,v osobních soubojích jsme začali tahat za kratší konec. Neuměli jsme si poradit s nátlakovou hrou domácích a zaslouženě nás potrestali při malé koncentraci v malém vápně, nedůraz rozhodl, poločas 1:1. K kabině byl třeba zdůraznit návrat k náší poctivé, agresivní hře, určité přesunutí postu pomohlo. Ve druhém poločase jsme se vrátili do utkání aktivní hrou, osobní situace jsme začali vyhrávat ,soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu a zaslouženě jsme se ujali vedení. Rozhodčí nastavil divný karetní mariáš, opět jsme prostřidali, posílili střed hřistě, hra postrádala v poslední časti kvalitu z obou stran, bohužel o 3 body jsme přišli v poslední sekundě utkání. Prodloužený roh nás překvapil a opět nedůraz ve vápně rozhodl o tom, že si nevezmeme zaslouženou druhou výhru. Pokutové kopy jsme zvládli a vezeme tedy body dva, dva zápasy - 5.bodů. Nemůžeme lítat v oblacích, že budeme v každém utkání dominovat a vyhrávat suveréně, stále tým potřebuje svůj čas. Mladí hráči musí nasbírat zkušenosti, tým se musi naučit zvládat situace - dohrání utkání, reagovat když se nedaří, aplikovat naši hru. Nedaři se nám prosazovat z křidelních prostoru, klid na míči, udržet hru v útočném pásmu, být procentuálně více na míči, někteří hráči nedokážou opakovat své výkony, učíme se, vím,  že existují sportovní stropy hráčů, dokážeme se s tím poprat a kvalitním tréninkem se posouvat dále. Nicméně je třeba pochválit tým v utkání za morální vlastností, za bojovnost, touhu za výhrou, osobní pochvala našemu brankáři za klid, řízení obrany, dnes nás podržel!