Hodnocení utkání Přáslavice - Příkazy "A"

23.4.2022
Datum ukončení:
20.6.2022

Hodnocení utkání Přáslavice – Příkazy „A“:

V sobotním mistrovském utkání bojovali o body 4.v tabulce s 8., oba týmy v jarní části ještě neprohráli. Náš tým se pečlivě připravoval na toto utkáni. 3.utkání venku a opět jsme našli hřiště v zoufalém stavu, vysoká tráva, kde roste vše, jen ne fotbalový trávník, podložka tvrdá jak beton, parodox je, že ihned po utkání začali zavlažovat, ale podmínky stejné pro oba týmy. Odjížděli jsme bez tří zraněných hráčů, mladí hráči naskočili do základní sestavy a vedli si dobře. Hra soupeře mě zklamala, kombinační hru vyměnili za nakopávání za naši obranu, bylo zřejmé, že tato taktika nám dělá dlouhodobě problémy, nedaří se nám uhrávat vzdušné souboje, osobní souboje pak ztrácí kvalitu. Úvod utkání a nedostoupení hráče, nedůraz s koncentrací na zadní tyči a prohrávali jsme,(v hodnocení vždy dávám prostor rozhodčím, opět hlavni nezklamal, svůj respekt si vyložil zcela jinak, nepřesnosti, zastavování hry, onu tíhu důležitého utkání a tlak jsem vzal na sebe a oprávněně jsem dostal žlutou kartu, byl to záměr, hráči se měli věnovat jen hře samotné). Gól a vyrovnání stavu? Omyl, mladý rozhodčí na lajně se zhlédl v řízení utkání evropské ligy a viděl to, co na stadiónu nikdo. Gól neuznán. V dalším dějství chyba v bránění 1+1, neuhráni míče do bezpečí a prohráváme dva nula, tady bych se zastavil, oba týmy hrály vyrovnané utkání, ale za chyby se platí, varoval jsem před produktivitou soupeře, vystřídali jsme a riskovali premiéru v „A" týmu mladého hráče na post ofenzivního středního záložníka. Už nebylo kam couvnout, hráči začali ještě více napadat, vysoký press přinesl ovoce do poločasu vyrovnání (nepočítám 100% šance a výsledek mohl být 3:1). Do kabin zaslouženě alespoň vyrovnání, v poločase jsme se rozhodli pokračovat v tlaku v pressu a vyhrát toto utkání. Soupeř pokračoval přes levou stranu, vysoké míče nám dělaly opět problémy, nedostávali jme se do potřebného tlaku, press upadal, střed hřiště jsme začali ztrácet, ale i přesto jsme si vypracovali dvě tutovky. Bohužel nedáš – dostaneš - opět chyba v dostoupení okolo pokutového území a na zadní, nekoncentrace a místo našeho vedeni jsme inkasovali. Vrátil bych se do první půle, za stavu 2:0 nás vyrovnání a jiné naše gólovky připravily o spoustu sil, ty poté v konci utkáni už chyběly, prostřídali jsme, upravili rozestavení, na vyrovnání a zvracení výsledků už to nestačilo. První prohra, ale se ctí!!! Musím pochválit celý tým za morální vlastnosti. Za vše hovoří vyjádření trenéra domácích: „Jste jediný tým, který nás dokázal přehrát, trenére máte mladý výborný tým.“ Toto ocenění patří týmu jak „A", tak i „B" celku a trenérovi „B"týmu a hlavně Kači a vedoucímu našeho týmu. Sázka na kompletní překopání týmu, mladí odchovanci ukazují, že nastal jejich čas, změnila se filozofie obou týmu a cíl je jasný - zachránit se, hrát fotbal pro diváky. Jsme malý fotbalový klub, ale jeden TÝM !